Rc Mühendislik Türkçe
Rc Mühendislik İngilizce
Rc Mühendislik Farsça

RCDES Mühendislik sıvı dolum makinalarını ve otomasyon sistemlerini, doğruluk ilkesi kapsamında gerçekleştirerek Türk sanayine profesyonel şekilde destek vermeyi amaçlamaktadır.

 

Firmamızın uzmanlık alanı olan sıvı dolum makineleri üretiminin yanı sıra gelen müşteri talepleri doğrultusunda özel otomasyon sistemleri üretimide gerçekleştirmekteyiz.

 

Bugüne kadar bir çok sektörde sıvı dolum ve çeşitli otomasyon sistemlerini, anahtar teslim projeleri, konusunda uzman ekibimiz ile başarıyla gerçekleştirmiş olmanın haklı gururunu yaşayan firmamızın üretimini gerçekleştirdiği ürün grupları aşağıdaki gibidir:

 

Tam otomatik ve Yarı otomatik Bag in Box Dolum Makinaları

Bag in Box Kolileme Makinaları

Bag in Box Etiketleme Makinaları

Bag in Box Paketleme Makinaları

Rotary Yüksek Kapasiteli Sıvı Dolum Makinaları

Linear Sıvı Dolum Makinaları

Kapak Takma Sökme Makinaları ve Dizme Makinası

Emniyet Bantı Makinası

Etiketleme Makinaları

Koli Hazırlama Makinası

Ürün Kolileme, Paletleme, Streçleme Robotları gibi üretimlerimiz sayesinde su, süt, yağ, reçel, bal, ayran, limonata, meyve suyu, salça, ketçap vb gibi gıda maddeleri dolumunun yanı sıra parfüm, deterjan dolumu gerçekleştiren makina imalatı yapmaktayız.

 

Poşet, Cam Kavanoz, Konserve, Bardak, Torba, Teneke dolumu gibi tüm ihtiyaçlarınız için RCDES Mühendislik olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü isteğine adapte olup , ekonomik ve esnek çözümler üretmekteyiz.


Web Tasarım